kredenc. Bardejov +421 918 885 083 | František Hvizda +421 908 989 920 kredenc@mojkredenc.sk

Jáva, Indonézia

Chute Indonézie

Chute Indonézie je srdečný Direct Trade projekt, založený Slovákom žijúcim priamo na Indonézskom ostrove Jáva. Jedná sa o projekt fungujúci na spravodlivom obchode, ktorý ponúka tie najkvalitnejšie exotické ingrediencie,… z bio farmy na Jáve, priamo k vám domov.

Kokosový cukor originál, gourmet vanilkové lusky, moringa, raw datlová pasta, škoricový kokosový cukor a ďaľšie prírodné produkty nezameniteľnej čistoty a chuti.

Garancia nezameniteľnej čistoty a chuti

Veľká pozornosť je venovaná kvalite vstupnej suroviny, 4-fázovej kontrole kvality počas procesu výroby, až po výstup vo forme finálneho produktu.

Každý náš produkt má svojho experta, ktorý sa danej tematike venuje už roky. Tím výroby kokosového cukru je vedený ľuďmi, ktorí boli jedni z prvých, ktorí kedy zhotovili kokosový cukor v kryštalickej forme. Koordinátor pre vanilku sa tejto kráľovne korenín venuje už takmer 30 rokov. Špeciálne odrody káv, vrátane zelenej kávy, sú pod merítkom plantážnikov, ktorí široké znalosti o pestovaní kávy dedia z generácie na generáciu.

Spolupráca s farmármi

„Direct Trade“ je úžasná filozofia podnikania, ktorú aplikujú už roky. Učia a motivujú farmárov k samostatnosti.
Podporujú ich pri zmene konceptu živobytia, výrobných procesov a štandardov kvality. T.j. namiesto predaja nízkej kvality obchodníkom s komoditami im pomáhajú stať sa výrobcami prémiových produktov nezameniteľnej kvality a čistoty.
Týmto spôsobom sa ich životné podmienky podstatne zlepšili. Vytvorili si krásny, dlhodobý vzťah založený na férovom prístupe, dôvere, poctivosti pri práci a priateľstve.

Poctivá ručná výroba

Stroj do produktu lásku nedá, spokojný človek však áno. Rozdiel je nielen v nezameniteľnej kvalite a čistote produktov, unikátnom koncepte priamej slovensko-indonézskej spolupráce, ale aj v poctivej 100% handmade výrobe.
Všetky produkty sú ručne vyrábané a balené do ručne skladaných papierových obalov. Ručná výroba je uprednostnenákvôli poctivosti, precíznosti a vysokej kvalite. Je to taktiež krásny systém na podporu zamestnanosti lokálnych obyvateľov.