kredenc. Bardejov +421 918 885 083 | František Hvizda +421 908 989 920 kredenc@mojkredenc.sk

Kredenc… nájdeš všetko čo hľadáš

Tak ako si na prázdninách u babičky hľadal v policiach zatúlaný cukrík a ako dedo vyťahoval pri návštevách dobre odložené kvalitné fľaše vína, tak aj v našich skrinkách nájdete inšpiráciu, kvalitu a hlavne množstvo originálnych chutí. Naše produkty spája prezieravý výber s dôrazom na poctivosť výroby a originalitu chuti. Účelom našej každodennej snahy je priniesť vám na stôl poctivé potraviny a nápoje prevažne z lokálnych zdrojov, iskrivé vína nezameniteľnej chuti a novinky podľa najnovších trendov v stravovaní. Chceme teda, aby si každý u nás našiel to svoje, potešenie pre chuťové poháriky i pre dušu alebo originálny darček zo srdca.

Náš príbeh

Nie sme viac než nadšenci dobrého jedla a skvelého vína. Jedna polovička tvorivého týmu žila dlhé roky v zahraničí a druhá polovička zatiaľ usilovne cestovala po svete, cibrila si chute a nachádzala rôzne inšpirácie. Cestujúc po čarovnom Srbsku sa hlavy spojili a prišli s nápadom priniesť poctivé a chutné produkty z domova i zo sveta do Bardejova, nášho rodného mesta. A tak sme tu a tešíme sa, že budeme spolu s Vami ochutnávať a nachádzať len samé dobroty.

Predajne

Nájdete nás hneď vedľa Radničného námestia v Bardejove na Poštovej ulici a taktiež po novom v Spišskom Hrhove na Komenského ulici, hneď pri hlavnom ťahu, od rána do večera až kým kredenc. nebude prázdny.

Podporujeme

Naším cieľom je podporovať lokálnych výrobcov a farmárov zo Slovenska, ktorých usilovne hľadáme a snáď si aj oni nájdu cestu k nám.

Hudba nám je a vždy bola veľmi blízka. Poznáte už KarpaTon? Hudba Karpát multiinštrumentalistu Michala Smetanku a jeho unikátnej formácie KarpaTon jednoznačne stojí za vypočutie. Čo lepšie k poháru iskrivého vína ako dobrého spoločníka a skvelú zvukovú kulisu.